Palifvt

POTLAČ PREDMETOV

FOTODARČEKY

Každý potlačený predmet sa môže stať krásnym personalizovaným darčekom, ktorý stále poteší a zároveň je plnohodnotným predmetom, ktorý sa dá používať, nemusí ostať vystavený a zapadnutý prachom na poličke. Je vhodný pre každého. Či už chcete niekomu nechať odkaz, darovať fotku, mať na očiach spomienku, ktorá neskončí vo fotoalbume. Tým, že obdarovaný prichádza s Vaším darčekom do kontaktu každý deň, pri jeho používaní si na Vás iste v dobrom spomenie, pokiaľ nie ste ex 🙂 

Veď kto už len dá najkrajší darček človeku, ak nie človek človeku.

Kedže každý vyrobený kus fotodarčeka je originál na mieru, potrebujeme sa detailne dohodnúť na podrobnostiach. Poprosím Vás v dolnej časti vyplniť  krátky kontaktný formulár objednávky. Budem Vás spätne kontaktovať a v niekoľkých mailových správach sa dohodneme.

Po schválení grafického návrhu si dohodneme čas, spôsob dodania, cenu. V rámci možností môže dodanie prebehnúť aj na počkanie.

Každý predmet je jedinečný svojou veľkosťou, tvarom, materiálom, rovnako aj grafika je stále navrhnutá na mieru Vám a Vašej predstave.

Ak chcete navrhovať grafiku sami, odporúčam stiahnuť katalóg, kde sa dočítate o veľkosti potlačovanej plochy ku každému predmetu zvlášť.

Grafiku môžete posielať vo formátoch : JPG, PNG, PDF, PSD, AI. Najlepšie emailom na : objednavky@palifvt.sk

Ak máte vlastnú predstavu a nie ste zručný v grafických programoch, grafiku po dohode samozrejme spracujem.

Grafický návrh je štandardne v cene, teda zdarma, ak nie je veľmi zložitý. Ináč si môžem nárokovať pár drobných, na čo Vás včas upozorním. 

Pripravil som malý katalóg vo formáte PDF, ktorý si môžete pre vlastné potreby stiahnuť, vytlačiť, v prípade záujmu viem dodať tlačenú verziu.

Obsahujerozmery jednotlivých výrobkov, rozmery potlačitelnej plochy, ceny, krátky popis, možnosti potlače a variácií produktov.

Produkty sa v ňom postupne dopĺňajú a aktualizujú podľa dopytu v nepravidelných intervaloch, každá nová verzia je očíslovaná, tak že si to trochu nižšie viete odkontrolovať.

Fotodarček je stále krajší názov, ako “predmet potlačený termosublimáciou”.

Aby som vysvetlil, je to metóda tlače, pri ktorej sa pomocou zahrievania mení kvapalné skupenstvo atramentu na plynné, následne sa obrázok prenesie na predmet, ktorý má na to predom pripravený povrch. Tlačiť sa dá obyčajná grafika, fotografia. Väčšinou sa na predmety dávajú koláže fotiek, rôzne mottá.

Termosublimačnou potlačou sa tiež dá potlačiť polyesterová látka.

Tlačím do veľkosti A4, čo je 20×30 cm

Pár krát do roka sa stretávam s objednávkou viacerých kusov fotodarčekov, ktoré môžu slúžiť ako reklamný predmet, rekvizita na párty, upomienkový predmet, značkový predmet na ďalší predaj, teda merch. Cenové ponuky a možnosti sa riešia individuálne, dohodou.

Predmety ponúkané na tejto stránke sa snažím mať stále skladom. Kedže mám skladové možnosti obmedzené, nebojte sa opýtať. Určite nájdeme spoločné riešenie a predmety o ktoré je záujem, rád do ponuky zaradím. Na výber je veľmi veľa prevedení, druhov a materiálov.

KATALÓG NA STIAHNUTIE :

Formát : PDF

Aktuálna verzia : 1.1

Malý výber z realizovaných :

PONUKA

KERAMIKA

 • Biely hrnček 300ml
  Biely hrnček 300ml 8,00 €

  Farebná potlač od ucha k uchu. Predáva sa v krabičke

 • Hrnčeky pre pár 300ml
  Hrnčeky pre pár 300ml 12,00 €

  Keď sa dvaja spoja, vytvoria niečo neobyčajné, rovnako, ako tieto dva hrnčeky. Zapadajú do seba ako uliate, rovnako aj graficky môžu byť spracované tak, aby pri spojení niečo vytvárali.

 • Biely harčiček 180ml
  Biely harčiček 180ml 10,00 €

  Nie je určený do mikrovlnky ! Tento harčiček má rád šporák a tvoja babka s mamkou ti v ňom stále zohrievala čajík. Teraz to robím aj ja svojmu synovi a je to na nezaplatenie. Obruba je náchylná na hrdzu, odporúčam zvlášť utierať.

 • Hrnček - polofarebný 300ml
  Hrnček - polofarebný 300ml 9,00 €

  Obruba a uško dostali sýtu a žiarivú farbu, tomu môže byť prispôsobená aj grafika. Stačí si správne vybrať. Farby ako na obrázku.

 • Hrnček - plnofarebný 300ml
  Hrnček - plnofarebný 300ml 10,00 €

  Všetky hrnčeky okrem čierneho sa technicky sublimáciou plnofarebne potlačiť nedajú, preto odporúčam používať čierno - bielu grafiku. Čierne nápisy a text tiež nie sú problémom. Čierny hrnček je možne potlačiť plnofarebne. V ponuke rôzne farby v rátane zlatej, striebornej, priesvitnej

 • Hrnček LATTE
  Hrnček LATTE 10,00 €

  Keď ti už čistá káva nestačí a potrebuješ pridať viac mlieka, peny, cukru a možno aj sirupu, tento hrnček ťa poteší.

 • Hrnček -
  Hrnček - "magický" 300ml 8,00 €

  Teplocitlivá farba mizne po naliatí horúceho nápoja a odkryje tak svoje tajomstvo. Najlepšiu krycú schopnosť má čierny hrnček. V ponuke : modrý červený

 • Hrnček Latte
  Hrnček Latte "magický" 450ml 15,00 €

  Teplocitlivá farba mizne po naliatí horúceho nápoja a odkryje tak svoje tajomstvo. Najlepšiu krycú schopnosť má čierny hrnček. V ponuke : čierny

 • Hrnček magický - svietiaci 300ml
  Hrnček magický - svietiaci 300ml 12,00 €

  Cez deň nabiješ a v noci dopĺňa atmosféru. Všetky svetlé ( nepotlačené časti ) odkrývajú citlivú fosforovú vŕstvu tohto magického hrnčeka.

Ďalšie produkty pribudnú časom

KAMEŇ

 • Kamenný fotorámik
  Kamenný fotorámik 12,00 €

  Netradičný materiál pre umiestnenie fotky. Hodí sa na krb, do letnej záhrady, alebo proste na poličku 🙂 V balení je samotný rám a umelohmotné stojanové nožičky. Môže sa využiť na šírku, aj na výšku

KARTÓN

 • Puzzle A4
  Puzzle A4 4,50 €

  Jednoduché obľúbené puzzle s Vaším vlastným motívom, alebo fotografiou. Veľkosť : 20x30 cm Počet dielikov : 120

 • Puzzle A5 - Srdce
  Puzzle A5 - Srdce 4,00 €

  To isté, čo vyššie, akurát v tvare srdca. Poskladajte si všetky dieliky Vašej lásky.

Ďalšie produkty pribudnú časom

MDF / KOROK

 • Kľúčenka
  Kľúčenka 2,80

  Kľúčenka s jednostrannou možnosťou potlače. Pripomína hotelové kľúčenky s číslom izby, avšak krásne sa na nej ukáže aj akákoľvek fotografia. Prevedenie kruh / obdĺžnik

 • Podložka pod pohár
  Podložka pod pohár 2,00

  Ideálny darček pre partiu kamarátov, či doplnenie atmosféry na ktoromkoľvek stole. Možné potlačiť plnofarebne fotkami, srandovnými textami, či firemným logom.

 • Darčekový obal pre fľašu
  Darčekový obal pre fľašu 17,00 €

  Masívna darčeková krabica, ktorá obsiahne 0,7l fľašu obľúbeného alkoholu. Predná biela strana sa dá kompletne potlačiť fotokolážou, venovaním, časom aj vymeniť a znova darovať P.S. Nemusí sa použiť len na alkohol 🙂

 • Menovka
  Menovka 4,50 €

  Malá menovka, ktorá sa pripína magnetom a drží na oblečení celý deň. Ľahká a praktická. Dá sa využiť aj ako označenie na dvere, schránku menovka na darček a pod.

Ďalšie produkty pribudnú časom

TEXTIL

 • Šnúrka na krk
  Šnúrka na krk 1,20 €

  Šnúrka na krk s 3 odnímateľnými doplnkami ( štipec, karabínka, zaklápacia šnúrka ), je teda univerzálna s možnosťou pripevnenia rôznych predmetov. Kde sú tie časy, keď sme takto nosili telefóny. Vhodné, ako reklamný predmet

 • Zástera
  Zástera 9,00 €

  Jednoduchá zástera, viac k tomu nemám. Potlač riešim len do veľkosti A4, teda nedokážem potlačiť celý povrch. Viem ale rozložiť grafiku na viac častí, napr. na 1 A4 fotku a na druhú text.

 • Taška cez rameno
  Taška cez rameno 9,00 €

  Praktická taška cez rameno, ktorá znesie akúkoľvek Vašu fotografiu, alebo grafiku. Potlačená časť sa dá odpojiť, prekrýva celú tašku, čím ju chráni pred dažďom.

 • Obliečka na vankúš
  Obliečka na vankúš 8,00 € - 11,00 €

  Vhodný na leňošenie, spanie, driemanie, podsedák, dokonca aj ako dekorácia na gauč, alebo pekne ustlanú posteľ, čo nie je môj prípad.

 • Vrecko na prezúvky
  Vrecko na prezúvky 3,32 €

  Športový sťahovací vak - to znie jepšie 🙂 Ak je potlačený podľa môjho v kusu, je to už dokonalé. Sublimáciou plnofarebne potlačím len biely kus.

 • Podbradník
  Podbradník 5,00 €

  Výborná vec, viem, z vlastnej skúsenosti 🙂 V ponuke červený a modrý, iné farby na objednávku

 • Kravata
  Kravata 6,20 €

  Buďte originálny ! Každá svadba potrebuje toho, kto bude vyčnievať z davu a z vlastnej skúsenosti viem, že nie je pravidlom, že to má byť ženích.

 • Podložka pod myš
  Podložka pod myš 6,00 €

  Priľnavá guma, ktorá sa nešmýka po stole je potiahnutá textíliou, po ktorej sa naopak ľahko kĺže myš. Možnosť celoplošnej plnofarebnej potlače. Prevedenie : obdĺžnik / kruh

 • MACO 25cm na výšku
  MACO 25cm na výšku

  Plyšák, ktorého má každý rád. S potlačeným oblečením bude určite tým najkrajším darčekom a kamarátom.

 • Macko v mikine 15 cm na výšku
  Macko v mikine 15 cm na výšku 4,90 €

  Čo je malé, to je milé. Čo je milé, to sa tuľká. Tento macko sa zmestí aj do kabelky. Milá malá pozornosť pre každého, kto má rád plyšáky

 • Čiapka
  Čiapka 3,50 €

  5 - panelová čiapka so šiltom. Mne tieto čiapky na hlave dobré nevyzerajú, snáď sa nájde niekto, komu áno 🙂

Ďalšie produkty pribudnú časom

 • Kľúčenka - srdce
  Kľúčenka - srdce 6,00 €

  Vhodný darček komukoľvek, kto používa kľúče. Teda pre každého, koho máte vo svojom srdiečku. Malý odkaz, alebo fotka poteší

 • Kovový plát
  Kovový plát 16,00€

  Plnofarebná potlač. Tento tenký kovový plát je mäkký, jednoducho sa reže, je možné z neho vyrobiť napríklad rôzne ozdobné štítky. Zlatá / strieborná

 • Hliníková Vizitka
  Hliníková Vizitka 0,70€

  Buď originálny. Toto je vizitka, ktorú nikto len tak neroztrhne. Je tenká ako papier, na dotyk studená. Má hladké, zaoblené rohy, mierne ohybná.

 • Dóza
  Dóza 9,00 €

  Vhodná na cukríky, či menší rezeň 🙂 Potlačiteľný vrchnák Veľkosť 155x155x50 mm

Ďalšie produkty pribudnú časom

MAGNET

 • Magnetka - srdce
  Magnetka - srdce 1,50€

  Magnetka .. Potešenie pre Vás a Vašu chladničku 🙂 Môže slúžiť, aj ako upomienkový predmet po svadbe

 • PUZZLE A4 - magnetické
  PUZZLE A4 - magnetické 9,00 €

  Normálne puzzle, akurát tento unikát si poskladáte aj na vlastnej chladničke. Tieto puzzle lepiť netreba, krásne drží samo. 120 ks dielikov

OBJEDNÁVKA

V prípade potreby ma kľudne kontaktujte :