fbpx

O PALIM

O MNE

Narodil som sa … – to by bolo nadlho 🙂

Som mladý človek, vo veku kedy by už bolo dobré začleniť sa do života samostatne a začať sa o seba starať. Po štúdiu na strednej umeleckej škole zameranej na foto / video a grafickú tvorbu som  sa rozhodol pokračovať v tom, čo som študoval a čo ma baví.

Už počas školy som začal s produkciou svadobných, stužkových, oslavných, reklamných videoprojektov prostredníctvom už teraz konkurenčných, ale stále ochotne spolupracujúcich kolegov v rovnakom obore. Osvojil som si veľa názorov na tvorbu, ktoré sa snažím spolu s mojími spojiť a vytvoriť tak dielo, ktoré sa  bude páčiť.

Po štúdiu a dlhšom pobyte na úrade práce ma sebavedomie dohnalo k založeniu živnosti venujúcej sa práve fotografovaniu, videotvorbe, grafike a tlači. Podarilo sa mi postupne poskupovať techniku a začať zarábať na seba a ďalší rozvoj. Aj po rokoch som stále v štádiu, kedy si radšej doprajem nový objektív namiesto niečoho, čo potrebujem rovnako pre súkromný život. Tí, čo majú svoje koníčky budú so mnou isto súhlasiť.

Začínal som skôr ako kameraman, no postupom času a s novinkami na trhu som začal kombinovať kamerovanie s fotením, k tomu automaticky patrí aj práca s grafikou, animáciami a aby toho nebolo málo, v súčasnosti som rozbehol aj veľkoformátovú tlač a moje pôsobenie v reklame a fotoproduktoch.

P.S. Som šťastne ženatý a od februára 2019 aj šťastný tato ♡